Sürpriz aşkları magazin gündemini sallamıştı! Ünlü çift nişanlanıyor

Ünlü şarkıcı Taylor Swift ile Amerikan futbol yıldızı Travis Kelce’nin sürpriz aşkı, son dönemin en çok konuşulan konularından biri oldu. Dünya çapında milyonlarca hayranı olan Swift ile Kelce’nin ilişkisi, paparazziler tarafından yakından takip ediliyor.

Taylor Swift son bir aydır Travis Kelce’nin maçlarını hiç kaçırmadan tribünde tezahürat yaparken ve yeni aşkı maçı kazandığında sevinç gösterileri yaparken kameralara yansıyor.

ÜNLÜ ARKADAŞLARINI DA MAÇA GÖTÜRDÜ

Hatta Swift, bu maçlara sadece kendisi gitmekle kalmayıp; Sophie Turner, Hugh Jackman ve Blake Lively-Ryan Reynolds ikilisi gibi birçok arkadaşını da götürdü. Ünlü isim, Travis Kelce’nin annesiyle yan yana bile maç izledi.

İlişkileri ilk olarak eylül ayında duyulmaya başlayan ancak aslında ilişkileri temmuz’da başlayan çift, aşkları hakkında bir açıklama yapmasa da yavaş yavaş gazetecilerin karşısına el ele çıkmaya başladı.

NİŞANLANACAKLAR!

Artık ilişkilerini göz önünde yaşamaya başlayan İkili hakkında çıkan son haberlere göre; ünlü çift bu yaz nişanlanmayı düşünüyor.

Page Six’e konuşan bir kaynak; Kelce ile Swift’in kışın evlenmemesini, “Evlilik teklifinin aceleye getirilmiş bir çılgınlık gibi görünmesini istemiyorlar” diyerek açıkladı ve ekledi:

Taylor ve Travis bu konu hakkında konuştular ve bir planları var. Temmuz’daki birinci yıl dönümlerinde nişanlanacaklar.

SEVGİLİSİNİN BABASINDAN İZİN İSTEDİ

Öte yandan Kelce’nin aralık ayında Swift’in babası Scott Swift’ten kızıyla evlenmek için izin istediği bildirilmişti. Ünlü şarkıcının babasının Travis’e izin verdiği, Amerikan futbol yıldızının arkadaşlarıyla sevgilisine alacağı yüzük için konuştuğu da öğrenilmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx