Seçil Erzan’dan parasını geri alabilen Ayhan Akman konuştu!

Seçil Erzan’ın futbol dünyasından milyonlarca dolarlık vurgun yaptığı Fatih Terim Fonu’na giren ve daha sonra parasını silah zoruyla geri aldığı iddia edilen eski futbolcu Ayhan Akman, sessizliğini gazeteci Fatih Altaylı’ya bozdu.

Fatih Altaylı, “Ben Ayhan Akman’la konuştum. Ayhan bana kendi yaşadığını anlattı. Bana söylediklerini aynen aktarıyorum” diyerek Akman’ın süreçte neler yaşadığını paylaştı.

AYHAN AKMAN İLK KEZ KONUŞTU

Gazeteci Fatih Altaylı’ya konuşan Akman, kendisine Fatih Terim’den ya da diğer futbolculardan bahsedilmediğini, yurt dışında özel bir fondan bahsedildiğini söyledi.

Akman, Erzan’a verdiği paranın karşılığında dekont alamayınca üst yönetime çıkacağını söylediğini, Erzan’ın da parayı iade ettiğini aktardı.

Akman, faiz almadığını, sadece verdiği parayı geri aldığını öne sürdü.

“DENİZBANK’TAKİ HESABIMDAN ÇEKTİM VE KENDİSİNE VERDİM”

Altaylı, kendisini arayan Ayhan Akman’ın, “Fatih Abi, tüm süreci anlatmak istiyorum. Sana yalan söylemem mümkün değil. Bu aptal kardeşini dinler misin?” dediğini aktardı.

Süreci anlatan Akman, Erzan’a parayı nasıl verdiğini şu sözlerle anlattı:

“Abi, geri zekalı olduğum için Denizbank’taki hesabımdan çektim ve kendisine verdim.”

“BİRTAKIM BAHANELER UYDURDU”

Bu kez de Altaylı, “Resmi bir belge, bir dekont, bankacılık sisteminde bir kayıt yok muydu?” diye sordu.

Akman ise, “Abi geri zekalıyım diyorum ama o kadar da değil. İstedim elbet. O an veremedi. Birtakım bahaneler uydurdu. Merkeze gidecek sonra kayıt sonra gelecek falan bir şeyler anlattı.” yanıtını verdi.

“NE YATIRDIYSAM ONU ALDIM”

Ayhan Akman, son olarak faiz almadığını da belirterek, “Yok abi ne faizi! Ne yatırdıysam onu aldım. Hatta eşim bile kızdı o zaman bana 6-7 ay boşuna kaybettim diye. Şimdi şükrediyoruz parayı kurtardığımıza.” ifadelerini kullandı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx