Popstar Hasret Güneş’in bu değişimini kimse beklemiyordu! Şöhreti bıraktı, tesettüre girdi

Türkiye’ye damgasını vuran ses yarışlarından Popstar periyodun en çok izlenen müsabakaları ortasındaydı. Birbirinden başarılı heyet üyeleri ve yarışmacılarıyla gündemden düşmeyen Popstar’dan çok sayıda yıldızı parlayan yarışmacı çıktı. Yarışa katılan isimlerden biri de Hasret Güneş’ti. Sesi ile herkesin hayranlığını kazanan Güneş, yıllar içerisinde farklı birine dönüştü. Tesettüre giren Hasret Güneş’i görenler gözlerine inanamadı.

POPSTAR HASRET TESETTÜRE GİRDİ

Popstar Alaturka yarışında tanınan Hasret Güneş, yarıştan sonra kendine yeni bir hayat kurdu. Sesi ile herkesin dikkatini çeken Güneş, müzik söylemeyi bırakarak tesettüre girdi. Güneş’in yeni hali ise tam not aldı. Takipçileri tarafından yeni kararı beğenilen Hasret Güneş, tesettüre girdiğinden ötürü memnun olduğunu lisana getirdi.

YARIŞMADA DEKOLTE BASKISI

Yarışmayla ilgili itiraflarda bulunan Hasret Güneş, kendisini olduğundan farklı göstermeye çalıştıklarını belirterek “Sanatçı olacaksın neden dekolte giymiyorsun?” denildiğini söyledi. Eski yarışmacı 8. haftada yapımcının kulisine gidip elenmek istediğini de açıkladı.

Yarışmadan sonra sahnelere çıkan Güneş, daha sonra dini mevzularda araştırmaya girdiği ve en son eşinin kendisini aldattığını öğrendikten sonra hayatının değiştiğini belirterek, tesettüre girme kararı aldığını tabir etti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.