Meczup Çavuş hesabından yeni paylaşım: Pammıkören ailesini anlatacağım

Cürüm örgütü başkanı olduğu gerekçesiyle hakkında yakalama kararı alınan Sedat Peker, kendisiyle ilgili paylaştığı bir ileti nedeniyle ‘suçu ve hatalıyı övmek’ten açılan davada Gazeteci Uğur Dündar’ın 2 yıl hapsinin istenmesinin akabinde Demirören ailesini gaye aldı.

Twitter’da Sedat Peker’e ilişkin olduğu sav edilen ‘Deli Çavuş’ hesabından yapılan paylaşımlarda “Yarın Demirören evrakını açacağım” tabirleri kullanıldı.

PEKER DE PAYLAŞTI

Sedat Peker’in resmi Twitter hesabından da retweet ettiği paylaşımlarda “Kıymetli büyüğüm Uğur Dündar abi, beni yani hatalıyı övmek için sizi mahkemeye çağırdıklarında, lütfen şunu söyleyin; Sedat Peker hakkında bir tanesi Bursa’da, bir tanesi de İstanbul’da 2 tane dava var. Lakin her 2 evrakta da bir tane tutuklu sanık yok. Hem teknik olarak hem de kanunen övdüğümü argüman ettiğiniz kişi yani Sedat Peker, nasıl hatalı olabilir?

Süslü Sülü’nün şikayeti Beykoz Adliyesi’nde açılan davada sayın mahkeme yargıcının bir gram adalet duygusu varsa, sizi bu savunma ile birinci celsede beraat ettirir. Uğur abi, lütfen kendini üzme.

40 yaşından küçük kardeşlerim, yarın size benim hatalı olduğumu lakin hata örgütü başkanı olmadığımı, kendisine dostluk yapan Milangaz’ın sahibini kandırarak, orayı ele geçiren sonrasında askerimizin kuruluşu olan OYAK’ı soyan Rumların ve Musevilerin mallarına çökerek, haksız bir formda güçlü olan, Ziraat Bankası’ndan çiftçimizin parası olan 750 milyon dolar kredi ile birçok basın kuruluşunu satın alan, haramzadeleri yani pammıkören ailesini anlatacağım.” tabirleri yer aldı. (HABER MERKEZİ)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.