LÖSEV Lideri Dr. Üstün Ezer isyan etti: ‘Tek hatamız Atatürkçülük’

Lösemili Çocuklar Sıhhat ve Eğitim Vakfı’nın (LÖSEV) Kurucusu ve İdare Konseyi Lideri Dr. Üstün Ezer, LÖSEV’e yapılan engellemelere karşı toplumsal medya üzerinden reaksiyon gösterdi. Ezer paylaşımında, “Tek cürmümüz Atatürkçü bir vakıf olmak” dedi.

Dr. Üstün Ezer, LÖSEV’in Sıhhat ve Etraf Bakanlığı, Yükseköğretim Heyeti (YÖK) tarafından engellenildiğini belirtti. Ezer, “LÖSEV’e pürüz üzerine mahzur. Daha ne kadar bekleyeceğiz? Sıhhat Bakanlığı her şeye olmaz diyor. YÖK kapı duvar. Etraf Bakanlığı yasal haklarımızı vermez! Hiç mi vicdanınız sızlamıyor? Yılmayacağız, yorulmayacağız. Lakin bilin ki yarın hesaplaşacağız” sözlerini kullandı.

‘SİZE KARŞIN YAŞATACAĞIZ’

Ezer, “Tek cürmümüz dürüst, çalışkan Atatürkçü bir vakıf olarak lösemili çocuklarımızı yaşatmaksa size karşın yaşatacağız. Fakat bu dünyada, fakat ahirette kural olsun ki tek tek kaydediyoruz ve iki elimiz yakanızda olacak, size huzur yok! Susuyorsak asaletimizdendir. Elbette mahşer günü gelecek. Pürüzleriyle bize çektiren, bedel ödeten, çocuklarımızı ruhsat ve yatak bulamadıkları için öldürenler hesap verecekler! Artık uzak kalsak da hesap günü beraberiz nasıl olsa, çok kalmadı” diye konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.