LG’nin kalitesinde ses sunan LG Soundbar S95QR Türkiye’de satışa sunuldu

LG’den yapılan açıklamaya nazaran, pazarın birinci üçlü üst ateşlemeli soundbarı LG Soundbar S95QR, ses netliği ve daha geniş bir ses alanı ile incelikli bir tecrübe sunuyor. Kullanıcılara da yaşadıkları en sürükleyici ses tecrübesinin keyfini çıkarmak kalıyor.

LG Soundbar S95QR ile gerçek manada büyüleyici çevreleyici ses, dinleyicilerin etrafını sarıyor. 6 kanallı 3 istikametli art hoparlör kiti, 135 derece kapsayan ses ile daha geniş bir ses alanı sunuyor. Böylelikle hayat alanına daha özgürce yerleştirebiliyor ve mesken sineması tecrübesini mükemmelleştiriyor. Kullanıcılar, geliştirilmiş yeni kablosuz subwoofer ile sevdikleri müziklerde ve sinemalarda daha güçlü ve daha derin basları hissedebiliyor.

Yeni kablosuz subwoofer ve daha büyük yerleşik woofer, yüksek ses düzeyi, ses basıncı ve daha uzun bir uzaklığa iletilen bas kalitesi ile alçak notaların çarçabuk aktarılmasını sağlıyor. 9.1.5 kanallı ses, 810W ses gücü, üçlü üst ateşlemeli kanallar, üç taraftan ateşlemeli art hoparlörler ve bir subwoofer ile LG Soundbar S95QR; net ve etkileyici sese sahip, eksiksiz, geliştirilmiş ve çevreleyici bir ses tecrübesi sunuyor.

SİNEMA KALİTESİNDE SES

LG’nin yüksek çözünürlüklü ses alanında başkan olan Meridian Audio ile kurduğu iştirak, müzik ve sinema keyfini daha da özel kılan tahliller ortaya koyuyor. Birebir vakitte sinema salonlarının vazgeçilmezi olan Dolby Atmos ve Imax Enhanced ses efektlerini sunan LG Soundbar, kullanıcılara meskende sinema keyfini “üstün” ses performansı ile deneyimletiyor. Yüksek Çözünürlüklü Ses Teknolojisi sayesinde daha hassas sese ve daha keyifli dinleme tecrübesine katkıda bulunan 96 kHz örnekleme suratı ve 24 bit derinlik sunuyor. LG Soundbar S95QR sahipleri, Yüksek Çözünürlüklü Ses teknolojisi sayesinde müziği sanatkarların amaçladığı biçimde dinleyerek kristal netliğinde hassasiyet elde ediyor.

Doğal ve gerçekçi ses sunan AI Room Kalibrasyonu, kullanılan mekanı tahlil etmek için dahili bir mikrofon ve uzamsal farkındalık teknolojisi kullanıyor.

LG Soundbar S95QR, kullanıcıların tümüyle kusursuz bir TV ve ses tecrübesi yaşayabilmesi için HDR ve Dolby Vision da dahil olmak üzere 4K içerik sunuyor. Dinamik oyunlar için kare suratı değişikliklerine ahenk sağlayan ve manzara yırtılmasını azaltan Değişken Yenileme Suratı (VRR) ve Otomatik Düşük Gecikme Modu’nu (ALLM) destekliyor.

LG Soundbar, LG TV performansını sıkıntısız bir halde geliştirerek uyumlu olacak formda tasarlandı. Bu sayede en güzel ses tecrübesini yaratıyor. LG TV’lerle kusursuz ahenk sağlayan LG Soundbar’da, içerikleri tahlil ederek sesleri daha net ve daha düzgün sunmak için LG TV’nin ses işlemcisini kullanan TV Ses Modu Paylaşım özelliği bulunuyor.

KAYNAK: AA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.