Kılıçdaroğlu, Akşener ve Yavaş nikah şahitliği yaptı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankara’da İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun’un oğlu İlteriş Ergun ile Almaş Bakiyev’in düğün törenine katıldı.

Dünya evine giren Almaş ve İlteriş çiftinin nikah şahitliğini CHP lideri Kılıçdaroğlu, İYİ Parti lideri Akşener ve Mansur Yavaş yaptı.

AKŞENER: 8 YAŞINDAN BERİ TANIYORUM

Törende bir konuşma yapan Akşener, “Ben burada İYİ Parti Genel Başkanı kimliğimle bulunmuyorum. İlteriş bana ‘Meral Teyze’ diyor. Kendisini 8 yaşından beri tanıyorum. Dolayısıyla aile büyüğü olarak buradayım. İki evladımıza da mutluluklar diliyorum. Aile cüzdanını vermek üzere sayın Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu beyefendiye veriyorum ki söyleyecek sözleri vardır, tavsiyeleri vardır bu gençlere” diyerek aile cüzdanı ve mikrofonu Kılıçdaroğlu’na verdi.

KILIÇDAROĞLU AİLE CÜZDANINI GELİNE TESLİM ETTİ

Akşener’e teşekkür eden Kılıçdaroğlu, “Doğal olarak evin cüzdanını, evin hanımına teslim edeceğiz. Ömür boyu mutluluklar dilerim” diyerek aile cüzdanını geline teslim etti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.