Erbakan’ın ziyaretinin ardından ilçe başkanına saldırı

Yeniden Refah Partisi’inden yapılan açıklamada, “Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın Kayseri’nin Yeşilhisar ilçesine dün yapmış olduğu ziyaretin ardından; ilçe başkanımız Mehmet Akif Çetin, bugün bir saldırıya uğramıştır. Bu saldırıyı gerçekleştirenleri şiddetle kınıyor, başkanımıza acil şifalar diliyoruz” denildi. Mehmet Akif Çetin’in hastanede yaralı olduğu görüntülerin fotoğrafı Yeniden Refah Partisi’nin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

ERBAKAN: ŞİDDETLE KINIYORUM

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ise, “Yeşilhisar İlçe Başkanımız Mehmet Akif Çetin’e yapılan menfur saldırıyı şiddetle kınıyorum” mesajı paylaştı.

İLÇE İLÇE ESNAFI ZİYARET ETTİ

Erbakan, geçtiğimiz gün Kayseri’de bir dizi ziyarette bulunmuş ve açıklamalar yapmıştı. Sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya gelen Erbakan, Tomarza, Develi, Yahyalı, İncesu, Yeşilhisar ilçelerinde esnaf ziyaretlerinde bulunmuştu. Erbakan’ın bu ziyaretlerinden sonra Yeniden Refah Partisi, “AKP hükümetine önerilerimiz” başlığında hükümetin ekonomi politikalarını eleştiren bir bildiri yayımlamıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.