Emlak İştirak Bankası genel müdürü istifa etti

Emlak İştirak Bankası tarafından bugün banka çalışanlarına gelen maille genel müdür Nevzat Bayraktar’ın istifa ettiği duyuruldu.

TELE1’den Fırat Yeşilçınar’ın haberine nazaran, mailde, Bayraktar’ın 15 Eylül’de istifa ettiği duyuruldu.

Bayraktar’ın sıhhat problemlerini münasebet gösterdiği öğrenildi.

NEVZAT BAYRAKTAR KİMDİR?

Nevzat Bayraktar, 1969 yılında Bayburt’ta doğdu. 1993 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olması akabinde 1993-1994 yılları ortasında İngiltere’de Leeds Metropolitan Üniversitesi’nde İngilizce lisan eğitimi aldı.

Bayraktar, Özgür Muhasebeci, Mali Müşavirlik dokümanı ve Bağımsız Denetçi evrakına sahip. 1995 yılında Esbank’ta Dış Süreçler kısmında yaklaşık bir yıl çalıştıktan sonra 1996 yılında Albaraka Türk Proje ve Pazarlama Müdürlüğü’nde Uzman Yardımcısı olarak vazifeye başlayan Bayraktar, 2003 yılında Merkez Şube’de İkinci Müdür 2010 yılında Merkez Şube Müdürü olması akabinde bu misyonu 2016 yılı sonuna kadar sürdürdü. 2017 yılı Ocak ayında Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Bayraktar, Kurumsal Satış Müdürlüğü, Ticari Satış Müdürlüğü, Ferdi Satış Müdürlüğü, Bölge Müdürlükleri ve Şubelerden sorumluydu. Bayraktar, 2020’den bu yana Genel Müdürlük görevindeydi. (HABER MERKEZİ)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.