Crusader Kings 3 için yeni DLC duyurdu

Paradox Interactive bu zamana kadar çok sayıda strateji yapımı piyasaya sürdü. Firmanın en yeni strateji oyunu olan Crusader Kings 3 için Şubat ayında Royal Court DLC’si yayınlamış olmasına rağmen şirket bir sonraki genişleme paketi Fate of Iberia DLC’sini şimdiden duyurdu.

Yayıncı, Crusader Kings 3’ün yaklaşan DLC paketini 19 Nisan’da duyurdu. Fate of Iberia adında ki yeni içerik paketi 31 Mayıs’ta çıkıyor ve ortaçağ İber Yarımadası’na yeni mekanikler ve tatlar getiriyor.

Yeni DLC: Fate of Iberia

Fate of Iberia, Crusader Kings 3’ün üçüncü DLS’si ve ikinci Flavor paketi. Bu DLC ile, ana oyuna ekleme ya da elden geçirme yapmak yerine öncelikle haritanın belli bir bölgesini ortaya çıkartmaya odağı taşıyor. Paradox, orta çağdan kalma Iberia’nın kaotik ve sürekli değişen siyasi ortamına zemin hazırlayan kısa bir fragmanla yeni Flovar paketini duyurdu.

Crusader Kings 3 Fate of Iberia

Oyun içinde değişen durum, oyuncuların kendi ülkelerinin içinde ve dışında iddialı rakiplerle karşılaşma ihtimali artarken, beklenmedik yerlerde müttefikler de bulabilecekleri anlamına geliyor. Yani ansızın düşman da, dost da kazanabilirler. Paket ayrıca Iber karakterleri için çok fazla sayıda yeni giysi ve başlık parçası sunuyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.