AVM önündeki silahlı arbedede yeni detaylar

Dün gece saatlerinde Sakarya’nın Serdivan ilçesi Arabacıalanı Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde bulunan bir AVM önünde teze nazaran, iki küme ortalarındaki alacak-verecek sıkıntısı sebebi ile AVM içerisindeki bir kafeteryada buluştu.

Tarafların ortasında tartışma yaşandı. Kısa müddette büyüyen olay AVM’nin önüne taştı. Bu sırada taraflardan biri yanında bulunan silahla kurşun yağdırdı. Kurşunların maksadı olan 43 yaşındaki Yaşar Metin ve beraberindeki 41 yaşındaki T.T. ile 22 yaşındaki U.N.K. yaralandı. Durumun haber verilmesi üzerine bölgeye sıhhat ve polis grupları sevk edilirken, yaralılar ambulans ve özel araçlarla hastaneye kaldırıldı. Olayı gerçekleştiren şüpheliler ise bölgeden yaya olarak kaçtı.

KALDIRILDIĞI HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Sakarya Özel Medar Hastanesi’ne kaldırılan 43 yaşındaki Metin, burada yapılan müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Öteki 2 yaralının ise hastanedeki tedavileri sürüyor. Öte yandan, olayın gerçekleştiği yere yaklaşık 50 metre uzaklıkta park hallinde olan ve kuşkulu olarak görülen 54 AFN 265 plakalı araba polis gruplarınca incelemeye alınmıştı.

Ekiplerce araç içerisinde gerçekleştirilen incelemelerde boş mermi kovanı, dolu mermi ve alkol kullanıldığı bedellendirilen bardak bulunmuştu. Bahse ait geniş çaplı inceleme başlatan polis takımları, olayı gerçekleştirdiği bedellendirilen 3 şüpheliyi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.