Apex Legends açılmıyor yanılgısı ve tahlili

Android ve iOS işletim sistemine sahip aygıtlara indirilebilen Apex Legends isimli FPS oyunu başladı. Uzun bir müddettir beta kademesinde ve ön kayıt müddetinde olan oyun aylar sonra erişime açıldı. Apex Legends uygulamasını indiren binlerce oyuncu oyunun açılmadığı konusunda şikayetlerini lisana getirdi. Apex Legends neden açılmıyor? Apex Legends nasıl açılır? üzere soruların karşılığı aranırken neler yapılması gerektiği de merak ediliyor. İşte Apex Legends sorunu hakkında merak edilenler…

Apex Legends neden açılmıyor?

Apex Legends uygulamasının açılmadığı bilinirken nedeni de en çok araştırılan bahislerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 2022 yılında Erişime açılması beklenen uygulamanın neden açılmadı merakla araştırılıyor. Uygulamada daha evvel “Ön Kayıt” butonu karşımıza çıkarken şimdilerde “Yükle” butonu görülmektedir. Lakin sisteme giriş yaptıktan sonra oyunun açılmaması birçok oyuncu tarafından eleştirilmeye devam ediyor. Uzun müddettir erişimi açılması beklenen oyunun açılmıyor olması oyunculardan reaksiyon görmeye devam etmektedir.


Apex Legends nasıl açılır?

Apex Legends uygulamasını açılmaması üzerine şikayetler her geçen gün artarken oyunu açmak için hangi usulleri uygulanacağı araştırılıyor. Oyunu yeni çıkması üzerine problemler yaşanırken uzun müddettir beta basamağında olan oyunda yanlışların düzeltilmesi beklendi. Oyunda görülecek ufak kusurlar kabul edilebilirken oyunun açılmıyor olması önemli bir sorun olarak görülüyor.

Yeni çıkan oyunun dünya genelinde ilgi ile karşılanması hayal kırıklığı ile sonuçlandı. sunuculardan ötürü oyuna giriş yapılamazken giriş yapmak içinde sistemin düzelmesi beklenmektedir. Giriş yaparken bir mühlet beklemeniz durumunda sonunuz da ortadan kalkacaktır. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.